Przyjęcia okolicznościowe/Catering

Uroczystości rodzinne i firmowe

Uroczystości , spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół to zawsze wspaniałe, magiczne chwile. Nie pozwól, aby umknęła Ci nawet krótka chwila na przygotowywanie posiłków i obsługę gości. Oni przyszli do Ciebie, spotkać się z Tobą i resztą rodziny czy przyjaciół. Miej 100% czasu i uwagi dla swoich gości, baw się dobrze i delektuj się każdą minutą spotkania. Wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy. Mamy bogate doświadczenie i dlatego możemy wiele rzeczy doradzić i podpowiedzieć. Specjalizujemy się od wielu lat w organizowaniu uroczystości rodzinnych i firmowych. Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie ilości zaproszonych osób oraz przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich gości będą osoby o specjalnych preferencjach żywieniowych to również zadbamy o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela, stypy i wszelkiego rodzaju jubileusze. Liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że wywiązujemy się z naszych obowiązków na piątkę z plusem.
W sprawie przyjęć okolicznościowych oraz cateringów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531 875 079.
Chrzciny od 100 zł/os.- obiad dwudaniowy, zimna płyta, ciasta oraz owoce, napoje ciepłe i zimne
Stypy 
od 55 zł/os.- obiad dwudaniowy, deser, napoje
Catering - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej, oprócz zimnej płyty dowozimy również gorące dania w termosach, gotowe do nałożenia. 
Catering komunijny z dostawą do domu 85 zł/os.- Zupa: Rosół z makaronem II danie: Młode ziemniaki, kotlet de volaille, panierowany kotlet schabowy, karkówka w sosie własnym, zestaw surówek: buraczki z chrzanem, kapusta zasmażana, coleslaw Zimna płyta: Wędliny, pasztet, kiełbasa wiejska, ser żółty, ser pleśniowy, rolada z boczku, galantyna, pieczony filet z kurczaka, sos cumberland, sałatka jarzynowa, sałatka gyros